Jarní kulinářské akce v hotelu Hilton Prague Old Town a restauraci Zinc

This information originated in Czech.

April 15, 2011

PRAHA - Hotel Hilton Prague Old Town představuje nové jarní kulinářské akce restaurace Zinc, které zahrnují pravidelnou Live station – šéfkuchařovo nej, Večery na Hedvábné stezce každý čtvrtek, večerní menu o velikonočním víkendu, Velikonoční rodinný brunch a Sladkou pauzu v Hilton Prague Old Town.

Live station – šéfkuchařovo nej
Live station – šéfkuchařovo nej se koná v restauraci Zinc každý všední den kromě čtvrtku od 18 do 22 hodin. Hosté mají možnost sledovat kuchaře „v akci,“ jak připravují výtečné pokrmy přímo v restauraci, a poté můžou pokrmy ochutnat z rautové tabule. Cena 595 Kč zahrnuje předkrm a neomezenou konzumaci dvou hlavních chodů.

Nahlédněte do nabídky Live station – šéfkuchařovo nej:
Pondělní Pasta & basta s výběrem z nejoblíbenějších těstovin a omáček.

Úterní Chutě Prahy s nabídkou pokrmů jako pečená kachna s kmínovou omáčkou nebo glazovaná Pražská šunka.
Středeční Pekingská kachna s pokrmy jako hovězí nudlová polévka s masovými kuličkami a knedlíčky wonton nebo křupavá kachna s omáčkou hoisin.

Páteční Česká pečeně s nabídkou pečeného vepřového s kmínem, houskovým knedlíkem a zelím, svíčkovou na smetaně a dalšími pokrmy.

„Vaření naživo“ bude prezentováno šéfkuchařem Arim Munandarem a jeho talentovaným týmem kuchařů.

Večery na Hedvábné stezce
Večery na Hedvábné stezce s „vařením naživo“ se konají každý čtvrtek od 18 do 23 hodin. Díky mezinárodnímu týmu kuchařů ze Sýrie, Alžírska, Indonésie, Srí Lanky a Itálie budou mít hosté možnost ochutnat speciality z východní Asie, Středního východu, středomořských zemí a severní Afriky za pouze 795 Kč na osobu. Cena zahrnuje uvítací přípitek, vodu, nealkoholické nápoje, kávu nebo čaj a neomezenou konzumaci rautu včetně předkrmu.

Ukázka z menu:

Velikonoční večeře a brunch
V pátek 22. dubna a v sobotu 23. dubna se budou podávat velikonoční večeře v restauraci Zinc. Dvouchodové jarní menu za 550 Kč a tříchodové menu za 750 Kč zahrnuje speciality jako bouillabaisse z ryb a korýšů či tresku v bylinkové krustě, špenátové pyré, zelený chřest, krémový humrový a krevetový salát.

Tradiční velikonoční rodinný nedělní brunch se bude koná 24. dubna od 12.30 do 15.30 hodin. Bohatý jarní raut nabízí nejen čerstvé ústřice a humry, sushi, rostbíf a výběr dezertů, ale také jarní delikatesy jako pečené jehně s nádivkou. Pro děti je připravený dětský raut, hlídaný dětský koutek, speciální velikonoční program včetně hledání a malování vajíček a malé překvapení pro každého. Živá hudba dokreslí velikonoční atmosféru. Cena 1195 Kč zahrnuje neomezenou konzumaci rautu, uvítací přípitek, nealkoholické nápoje, točené pivo a místní víno. Brunch je zdarma pro děti do 10 let a děti od 10 do 12 let mají slevu 50%. Parkování je zdarma.

Sladká pauza v Hilton Prague Old Town
Zinc Lounge & Bar přichází se speciální nabídkou Sladká pauza v Hilton Prague Old Town. Za 175 Kč můžou hosté využít kombinace teplého nápoje a výběru mini dezertů jako profiterolky, crème brûlée či makarónky. Sladká pauza je v nabídce od pondělí do pátku  od 9 do 17 hodin.

Rezervace na tel. 221 822 300 či e-mailem na zinc.prague@hilton.com. Pro více informací navštivte zinc.cz.

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With more than 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.

About Hilton

Hilton (NYSE: HLT) is a leading global hospitality company, with a portfolio of 14 world-class brands comprising more than 5,300 properties with more than 856,000 rooms, in 105 countries and territories. Hilton is dedicated to fulfilling its mission to be the world’s most hospitable company by delivering exceptional experiences – every hotel, every guest, every time. The company's portfolio includes Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Tapestry Collection by Hilton, Embassy Suites by Hilton, Hilton Garden Inn, Hampton by Hilton, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton and Hilton Grand Vacations. The company also manages an award-winning customer loyalty program, Hilton Honors. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose exactly how many Points to combine with money, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, and free standard Wi-Fi. Visit newsroom.hilton.com for more information and connect with Hilton on Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, and YouTube.