Hotel Hilton Prague získává ocenění „Nejlepší hotel v České republice“, Travel Trade Gazette Awards 2011

This information originated in Czech.

February 14, 2011

PRAHA, Ceska Republika - Hilton Prague Hotel získal ocenění „Nejlepší hotel v České republice", které uděluje Travel Trade Gazette v rámci každoročních TTG Travel Trade Awards. Letos je to pro Hilton Prague Hotel již čtvrtým rokem v řadě. Toto ocenění upevňuje velké odhodlání a snahu hotelu poskytovat svým hostům služby na nejvyšší úrovni.

Michael Specking, generální ředitel pražských hotelů Hilton říká: „Toto ocenění je fantastickým uznáním dlouhodobé špičkové kvality služeb, které Hilton Prague poskytuje. Jsem opravdu pyšný na celý tým hotelu Hilton Prague za trvalou snahu a úsilí. Velmi si tohoto ocenění vážím, jelikož je projevem uznání spokojených klientů a obchodních partnerů, kteří pro nás hlasují."

Ceny TTG jsou udělovány na základě hlasování odborníků v cestovním ruchu, slavnostní udílení se konalo 12. února 2011.

Hilton Prague Hotel byl v září 2010 zvolen čtenáři prestižního časopisu Business Traveller Magazine jako „Nejlepší business hotel ve Východní Evropě".

O hotelech Hilton Hotels & Resorts
Hilton Hotels & Resorts je přední moderní hotelová společnost, která vítá své hosty ve více zemích, než kterákoliv jiná hotelová značka poskytující kompletní služby. Pod značkou Hilton je v této době provozováno více než 530 hotelů a rezortů v 76 zemích, do roku 2011 je v plánů tento počet rozšířit na 80 zemí. Nabídkou inovativních služeb a produktů zajišťuje Hilton svým hostům nejlepší péči 24 hodin denně 7 dní v týdnu, ať už cestují obchodně nebo za zábavou. Začněte cestovat na www.hilton.com. Hilton Hotels & Resorts je jedna z deseti vedoucích značek na trhu z řady Hilton Worldwide.

O společnosti Hilton Worldwide
Hilton Worldwide je vedoucí společností v oblasti hotelnictví, disponuje ubytovacími kapacitami různých kategorií, od luxusních hotelů a rezortů poskytujících kompletní servis, až po hotely střední kategorie.  Hilton Worldwide už přes 91 let poskytuje obchodním cestujícím i turistům vysoký standard v oblasti ubytování a s tím spojených služeb. Společnost je odhodlána i nadále pokračovat v tradici a obohacovat hosty hotelů všech svých značek po celém světě o výjimečné zážitky. Hilton Worldwide nabízí své služby ve více než 3,600 hotelích a 600,000 pokojích v 82 zemích pod značkami Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton, Doubletree, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton a Hilton Grand Vacations. Společnost provozuje také celosvětový věrnostní program Hilton HHonors®. Více informací o společnosti naleznete na www.hiltonworldwide.com.

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With more than 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.

About Hilton

Hilton (NYSE: HLT) is a leading global hospitality company, with a portfolio of 14 world-class brands comprising more than 5,300 properties with more than 856,000 rooms, in 105 countries and territories. Hilton is dedicated to fulfilling its mission to be the world’s most hospitable company by delivering exceptional experiences – every hotel, every guest, every time. The company's portfolio includes Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Tapestry Collection by Hilton, Embassy Suites by Hilton, Hilton Garden Inn, Hampton by Hilton, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton and Hilton Grand Vacations. The company also manages an award-winning customer loyalty program, Hilton Honors. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose exactly how many Points to combine with money, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, and free standard Wi-Fi. Visit newsroom.hilton.com for more information and connect with Hilton on Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, and YouTube.