Kulinářské Akce Im Hilton Prague – Duben, Květen, Cerven

This information originated in Czech.

April 09, 2010

PRAGUE, Czech Republic -  

DUBEN
Velikonoční brunch
CzecHouse Grill & Rotisserie
4. dubna, 11.00 – 15.00 hod.

Nové jarní a letní menu
CzecHouse Grill & Rotisserie, Café Bistro
od 6. dubna

Menu aktualizujeme dvakrát do roka, na jaře a na podzim, přičemž se zaměřujeme především
na použití sezónních čerstvých surovin.

Leon Malík, šéfkuchař hotelu Hilton Prague říká: „Při sestavování nového menu se snažím s týmem kuchařů zaměřit vždy na čerstvé suroviny, ze kterých chceme vytěžit to nejlepší s ohledem na dané roční období. 80% surovin, které používáme při přípravě předkrmů, salátů, polévek a dezertů je sezónních. Jarní menu bude obohaceno o čerstvý špenát, bílý a zelený chřest, artyčoky, cukety, lilek, salát, rukolu a další sezónní ovoce a zeleninu.”

Menu restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie už obsahuje velmi oblíbené severoamerické hovězí plemene Angus. „Toto prvotřídní hovězí je typickou svou křehkostí a výbornou chutí. Nabízíme Vám různé druhy mas připravené na grilu: svíčkovou, roštěnou, T-bone steak, žebírka,“ popisuje nabídku Miroslav Hanzal, šéfkuchař restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie. Menu bude navíc také obsahovat irské jehněčí, telecí a denně čerstvé mořské plody a ryby.

CzecHouse Grill & Rotisserie ukázkové menu od Miroslava Hanzala, šéfkuchaře restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie:

Jarní jehněčí a sezónní zelenina
CzecHouse Grill & Rotisserie
15. – 25. dubna, od 18.00 hod.

V restauraci CzecHouse budeme servírovat jarní jehněčí z Nového Zélandu a Irska.

Ukázkové menu:

KVĚTEN
Pivní zahrádka – Erdinger
Zest Bar – celý měsíc

V květnu proměníme část lobby hotelu Hilton Prague v pivní zahrádku. Vedle krušovického piva, které se točí v Zest baru, si budou hosté moci pochutnat na točeném nebo lahvovém německém pivu Erdinger.

Nabídka piv je obohacena ještě o speciální chuťovky k pivu jako grilovaná klobása se zelím, dršťková polévka, jitrnice a preclíky. Dámská část obsluhy Zest baru uvítá hosty v tradičních krojích a německá hudba doplní atmosféru. Pivní zahrádka v Zest baru bude otevřena do konce května.

Francouzský degustační večer
CzecHouse Grill & Rotisserie
11. května od 19.00 hod.

Vychutnejte si čtyřchodovou degustační večeři. Menu pro tuto příležitost sestavil francouzský šéfkuchař Gwendal LeRuyet z restaurace Céleste v Tančícím domě ve spolupráci s Miroslavem Hanzalem, šéfkuchařem restaurace CzecHouse. Jednotlivé chody budou doprovázet vybraná vína Chateauneuf du Pape.

Bílý a zelený chřest
CzecHouse Grill & Rotisserie
13. – 23. května od 18.00 hod.

V květnu nabízíme denně čerstvý bílý a zelený chřest z oblasti Mělníka, kde má pěstování chřestu dlouhou tradici.

Ukázkové menu:

Brunch pro celou rodinu
CzecHouse Grill & Rotisserie
30. května od 11.00 hod do 15.00 hod.

Tento den od 9.00 do 16.00 hod. platí speciální nabídka v Cybex Health Club & Spa:

Po rezervaci brunche je nutné si služby v Cybex Health Club & Spa zarezervovat, aby bylo možné využít uvedené slevy. Prosíme kontaktujte přímo Cybex Health Club & Spa na tel. 224 842 375 a při rezervaci uveďte kód “Family Day”.

ČERVEN
Jahodový svět
Café Bistro
1. – 30. června, po celý den

Náš šéfcukrář Youri Baltaliyski pro Vás připravil nabídku denně čerstvé jahodové úrody z domácích zahrad, která mimo jiné zahrnuje:

Lososové a krabí hody
CzecHouse Grill & Rotisserie
17. – 27. června, od 18.00 hod.

V červnu Vám nabídneme lososa z Atlantiku a červeného královského kraba ze severního Atlantiku
a východního pobřeží Kanady.

Ukázkové menu

Na výše uvedené akce se se vztahuje následující sleva:
Děti do 3 let zdarma, 50% sleva pro děti od 3 do 12 let.
Rezervace na tel. 224 842 700 nebo emailem na restaurants.prague@hilton.com

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With more than 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.