Hilton Prague oceněn jako „Nejlepší hotel v České republice“ již šestým rokem po sobě

This information originated in Czech.

November 26, 2013

PRAHA - Hotel Hilton Prague byl již pošesté za sebou jmenován jako „Nejlepší hotel v České republice" v rámci prestižního ocenění Travel Trade Gazette (TTG) Travel Awards 2013.

Michael Specking, generální ředitel pražských hotelů Hilton uvedl: „Velmi si vážíme tohoto ocenění, o to více s vědomím, že je to šestá vítězná soška. Je to odměna a motivace pro celý tým hotelu Hilton Prague, jehož úsilí poskytovat služby na vysoké úrovni bylo oceněné spokojenými klienty a obchodními partnery, kteří pro nás hlasovali."

Prestižní ceny TTG Travel Awards jsou udělovány na základě hlasování odborníků v cestovním ruchu a také širokou veřejností a byly vyhlášeny 18. listopadu 2013. Hilton Prague byl v říjnu 2013 zvolen jako „Nejlepší hotel pro firemní klientelu ve východní Evropě" již čtvrtým rokem za sebou, Business Traveller Awards 2013 a oba hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town byly oceněny jako „Top odpovědný hotel a restaurace v České republice" vyhlášené v rámci udílení ocenění Top odpovědná firma 2013.

Hotel Hilton Prague nabízí flexibilní prostory pro konání akcí a konferencí vhodné pro výstavy a gala večeře, jako jsou Kongresový sál až pro 1 500 delegátů nebo společenský sál Hilton Grand Ballroom, který pojme až 650 hostů. K dispozici je také 37 multifunkčních zasedacích místností a salonků, které jsou ideální pro menší akce. Plně vybavené Business centrum nabízí vysokorychlostní internetové připojení, asistentské služby a nejmodernější technické vybavení včetně profesionální podpory. Zkušení šéfkuchaři navrhnou a zajistí menu pro každou příležitost, cateringové služby hotelu lze využít jak v jeho prostorách, tak mimo něj.

Více informací pro média o Hilton Prague na http://news.hilton.com/prague a Hilton Prague Old Town na http://news.hilton.com/pragueoldtown.

Contact

Marketa Sebkova
Hilton Prague & Hilton Prague Old Town
+420 224 842 711
marketa.sebkova@hilton.com

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With more than 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.