Hilton Ailesi’nin Bugüne Kadardüzenlediği En Büyük Toplanti Kampanyasi*

This information originated in Turkish.

March 17, 2009

LONDON -  Türkiye, İngiltere, Avrupa, Afrika ve Orta Doğuda, kampanyaya katılan 210'dan fazla Hilton Ailesi Otel'inde 2009 yılında düzenlenecek toplantıları hedef alan toplantı kampanyası 17 Mart'ta başlıyor. Hilton'un bugüne kadar düzenlediği bu en büyük* toplantı kampanyasına Türkiye'deki 7 Hilton ve 1 Conrad Oteli de dahil. 

Kampanya dahilinde, rezervasyonu yapılan her beş katılımcıdan biri için ücretlendirme yapılmayacak. Buna göre 10 kişilik bir toplantıda 2, 50 kişilik toplantıda ise 10 katılımcı ücretsiz olarak toplantıya katılacak.

Hilton Oteller Ailesi Ticari Pazarlama Direktörü Jude Bissert "Bu kampanya mevcut piyasada oldukça rekabetçi olmasının yanı sıra, toplantı ve organizasyonharcamalarını minimuma indirmek  isteyen şirketler için gerçek önem taşıyor" şeklinde konuşurken konu hakkında şu bilgileri verdi: "Şirketler bir sonraki toplantılarını planlarken mekan veya katılımcı sayısı konusunda bir ödün vermek zorunda kalmamalılar ve bu yeni promosyonun en önemli amaçlarından biri de bunu mümkün kılmak. Şirket toplantılarını düzenleyen organizatörlerin en uygun fiyatı sunan anlaşmaları tercih etmelerini anlıyoruz ve "5'te 1" kampanyamız ile masraflarını düşürmekle kalmıyor aynı zamanda Hilton HHonors Event Bonus puanları da kazanıyorlar.

Kampanya, 2009 yılında gerçekleştirilecek olan günlük veya konaklamalı toplantı ve organizasyonlar için geçerli olup, kampanyadan yararlanabilmek için 17 Mart - 15 Mayıs 2009 tarihleri arasında rezervasyon yapılıp konfirmasyon verilmesi gerekmektedir. Daha fazla bilgi ve şartların tamamı için www.hilton.com/5te1 adresini ziyaret edebilir veya doğrudan tercih ettiğiniz otel ile iletişim kurabilirsiniz.

Şart ve Koşullara dahil olan maddeler:
Ücretsiz konaklama sayısı ve toplantı ücreti muafiyetleri, ücretli katılımcı sayısına bağlıdır ve en fazla 10 toplantı ücreti muafiyetine ve 10 ücretsiz konaklamaya tabidir. Ücretsiz uygulama bağlantı, bahşiş ve ek hizmet masraflarını içermez. Kampanyanın uygulanacağı günlerde sınırmala uygulanabilir. Rezervasyon esnasında kampanyadan faydalanılmak istendiği belirtilmelidir. Kampanya detayları otel satış sözleşmesinde özetlenmelidir. Bu teklif, İngiltere, İrlanda, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki katılan tüm Hilton Ailesi Otelleri'nde  geçerlidir. http://www.hilton.com/5te1 adresinde belirtilen  şartlara tabidir.

* Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik bölgelerindeki en büyük kampanya

Hilton Hotels Corporation hakkında:
Dünyanın lider otelcilik şirketi Hilton Hotels Corporation, 77 ülkede 3,200'den fazla otel, 545,000 oda ve 135,000 çalışanı ile dünya çapında hizmet vermektedir.

Aralarında Hilton®, Conrad Hotels & Resorts®, Doubletree®, Embassy Suites Hotels®, Hampton Inn®, Hampton Inn & Suites®, Hilton Garden Inn®, Hilton Grand VacationsTM, Homewood Suites by Hilton® and The Waldorf=Astoria CollectionTM gibi dünyaca ünlü ve saygın markanın bulunduğu oteller ile arasında mülk sahipliği, yönetim ya da işletme ilişkisi bulunmaktadır.

Hilton Ailesi Otelleri, kurucusu Conrad Hilton'un şu felsefesini izler: "Sorumluluğumuz, tüm dünyayı misafirperverliğin sıcaklığı ve ışığı ile doldurmaktır." Hilton kendisini en bilinen ve saygı duyulan otel markası haline getiren bu hizmet anlayışına be hospitable® ismini vermiştir. Bu felsefe, gruba bağlı markalar tarafından da paylaşılmaktadır.

Şirket hakkında ayrıntılı bilgi için www.hiltonfamily.com,"be hospitable" felsefesi için www.behospitable.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi için:
Guliz Ozbek
Guliz.ozbek@hilton.com
0212 315 60 15
hilton.com.tr

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With more than 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.